Громадська організація майбутнього кандидата приписала собі масштабний проєкт?

97

В середмісті Кропивницького з агітаційних наметів розповсюджують листівки, інформація у яких може бути спрямованою на маніпуляцію громадською думкою містян.

Про це повідомляє сайт Весь Кіровоград ,передає Іnformer.

photo_2019-11-06_15-35-32

Зокрема в тексті, що його містить друкована продукція, стверджується, дослівно, що «муніципальне бюро Стрижакова створює проект з реконструкції Набережної».

photo_2019-11-06_16-00-45 (1)

Листівки, які розповсюджують з наметів. Розмиття додане, щоб запобігти будь-яким маніпуляціям
Листівки, які розповсюджують з наметів. Розмиття додане, щоб запобігти будь-яким маніпуляціям

Використані в листівці зображення співпадають з оприлюдненими в лютому минулого року елементами базового проєкту реконструкції набережної Інгулу від Михайлівської до Ковалівки, підготованого управлінням архітектури міської ради.

shhzhloo

Зображення з базового проєкту, розробленого міським управлінням архітектури
Зображення з базового проєкту міськради

– Неодноразово наголошувалось – масштабність робіт потребує значних капіталовкладень. Проте вже на початку 2017-го почалась піар-кампанія громадської організації екс-депутата міськради від «Партії регіонів» Артема Стрижакова на підтримку проекту з реконструкції Набережної. За кошт Громадського бюджету, по-суті того ж бюджету міста, пропонувалось відремонтувати відрізок Набережної у центральній частині міста. Деякі користувачі соцмереж тоді кепкували, що на рекламу проекту Стрижакова залучили майже ту суму, яку просили з бюджету. Пояснення чиновників, що мільйона гривень Громадського бюджету на реконструкцію не вистачить, «розганялось» у соцмережах як відмова влади фінансувати проект, – зокрема писав тоді «Без купюр».

У другому турі виборів міського голови Кропивницького (тоді Кіровограда) в 2015 році Стрижаков програв Андрію Райковичу.

Згідно численним заявам політиків, наступні місцеві вибори в Україні можуть бути достроковими і пройти в квітні наступного року.