В Кіровоградській ОДА відбулося представлення нового очільника області Андрія Балоня

115

11 листопада, в Кіровоградській ОДА відбулося представлення нового очільника області Андрія Балоня.

На відміну від інших голів обласних державних адміністрацій, яких представляв сам президент Володимир Зеленський, Андрія Балоня представляв навіть не керівник Офісу президента, а його перший заступник Сергій Трофімов. Останній озвучив присутнім в залі керівникам структурних підрозділів ОДА, управлінь та відомств, а також районів і міст області, представникам депутатського корпусу обласної ради вже відому завдяки ЗМІ інформацію про те, що новий очільник Кіровоградщини працював на посаді заступника Херсонської ОДА, а також має ступінь кандидата юридичних наук. Пише Без купюр, передає informer.

Сергій Трофімов охарактеризував Андрія Балоня як фахового, ефективного управлінця. “Разом із командою продовжуватиму розпочаті президентом реформи. Особливу увагу надаватиму створенню нових робочих місць, інвестиційної привабливості, збільшенню рівня зарплати”, – назвав пріоритетні напрямки в своїй майбутній діяльності посадовець.

Колишній силовик відразу ж зажадав звітів начальників управління СБУ та ГУ НП Кіровоградщини, аби, як він висловився, познайомитися з областю. Після доповідей Романа Козьякова та Олексія Петрова про ситуацію зі злочинністю в регіоні, керівників управлінь та департаментів ОДА, районів та відомств запросили на першу нараду. При виході з зали засідань на новопризначеного вже чекали жителі Світловодська та Смоліного. Перші приїхали, аби поскаржитися на відсутність центрального опалення, інші – через призупинення роботи базового підприємства – Смолінської шахти. Їх також запросили на нараду. Нагадаємо, що на посаду очільника Кіровоградської ОДА претендували колишній голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, колишня чиновниця ОДА Юлія Дубина та відома адвокатка Наталія Сюр. Це відомо з декларацій на сайті НАЗК. Хоча, як стверджують представники правлячої партії, претендентів було значно більше.

Довідково:

Балонь Андрій Богданович, 1982 року народження, кандидат юридичних наук; працював заступником голови Херсонської облдержадміністрації з гуманітарних питань, фінансів та взаємодії з правоохоронними органами. Освіта: Національний університет внутрішніх справ, юрист; Інститут післядипломної освіти Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, «Фінанси і кредит».

Трудовий шлях:

07.2003-02.04 – слідчий слідчого відділу Старосамбірського районного відділу управління МВС України Львівської обл.

02.2004-04.10 – старший слідчий слідчого відділу Дрогобицького міського відділу Головного управління МВС України Львівської області.

04.2010-06.11 – заступник начальника Самбірського міського відділу Головного управління МВС України Львівської області – начальник слідчого відділу.

06.-09.2011 – заступник начальника Франківського районного відділу Львівського міського управління МВС України Львівської області – начальник слідчого відділу. 10.2012-10.13 – заступник начальника слідчого управління Управління МВС України в Житомирській області.

10.2013-01.14 – старший слідчий в особливо важливих справах-криміналіст відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи, слідчого управління Управління МВС України в Полтавській області.

01.-06.2014 – начальник відділу розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами і злочинними організаціями, слідчого управління Управління МВС України в Полтавській області.

06.2014-08.15 – 1-й заступник начальника Управління МВС України в Полтавській обл. – начальник слідчого управління.

09.2015-05.17 – доцент катедри державного управління та права Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.