Міська влада Світловодська самоусунулася від вирішення проблеми з теплопостачанням міста

85
Усі заходи, які зараз здійснюються з метою теплозабезпечення міста Світловодська, є заходами аварійного порядку. Лише за умови ліквідації усіх аварійних ділянок, можна на повну потужність запустити усю систему подачі теплоносія.
Повідомляє сайт Кіровоградської ОДА, передає Іnformer.
На цьому акцентував увагу голова ОДА Андрій Балонь під час брифінгу для журналістів.
“Я глибинно розбирався з причинами, які передували цьому, і скажу, що місцева влада самоусунулася від вирішення цих проблем. Питання СП ТОВ “Світловодськпобут”, яке надає тепло жителям міста, це питання у першу чергу місцевого самоврядування, адже міськрада донедавна була співвласником цих мереж. Чому зараз стільки аварійних ділянок? Тому що господар підприємства жодної копійки не вкладав у цю мережу, щоб вона ефективно працювала”, – наголосив Андрій Балонь.
Голова ОДА зауважив, що станом на сьогодні 50% власності цього підприємства повернуто до міськради Світловодська. Після проведення правоохоронними органами об’єктивного розслідування, яке вже розпочато, та встановлення відповідальних осіб, з вини яких склалася надзвичайна ситуація у Світловодську, буде зроблено відповідні висновки, зокрема і щодо кадрових рішень.