У Кропивницькому не припинятимуться роботи із нанесення розмітки на дорогах міста

102

У Кропивницькому не припинятимуться роботи із нанесення розмітки на дорогах міста. відповідне доручення надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 25 листопада.

Повідомляє сайт міської ради, передає Іnformer.

На території обласного центру, як і планували, практично завершили найбільші дорожні роботи. Тиждень тому шляхопроводом по провулку Об’їзному вже пішов транспорт. Активний рух транспортних засобів спостерігається і на відремонтованих дорогах по вулиці Кропивницького, Полтавській, Степана Разіна. Якісна розмітка дорожнього покриття є запорукою безпеки руху транспорту і пішоходів, тож Андрій Райкович поставив завдання головному управлінню  ЖКГ не припиняти робіт з її нанесення.

– На нових дорогах розмітку необхідно зробити обов’язково. Члени комісії з безпеки руху транспорту та поліція, долучайтесь до цієї роботи, щоб ми ввійшли якісно в зимовий період, – наголосив Андрій Райкович. – Скрізь має бути розмітка, об лаштовані пішохідні переходи та встановлені необхідні знаки. Щоб правильно і безпечно  був організований дорожній рух на всіх дорогах міста.

Також Андрій Райкович вчергове звернувся до дорожньої поліції міста з вимогою заборонити центром міста рух великогабаритного транспорту, адже великі авто руйнують  дорожнє покриття в середмісті Кропивницького. У той же час керівники КП «Теплоенергетик» та Кропивницького ВКГ отримали завдання довести до ладу всі місця виконання аварійних робіт на дорогах, де проводилися розриття.

– КП “Теплоенергетик”, міськводоканал – не чекайте снігу, – порадив Андрій Райкович. – Мені неприємно читати про вулицю Чорновола, яку вчергове перерили.  У наступному році також планується низка доріг, які  необхідно відремонтувати в різних мікрорайонах міста.  Тому проєкти, всю підготовчу роботу до початку наступного сезону відповідні профільні управління мають виконати. Це моє завдання. І воно стосується не лише доріг, а всіх будівельних об’єктів. По всіх галузях!