У Світловодську триває процес запуску тепломереж

92
Теплопостачальне підприємство ТОВ “Світловодськпобут” минулої п’ятниці отримало номінації від НАК «Нафтогаз» і котельні розпочали подачу тепла. Однак під час запуску тепломереж виникли певні технічні проблеми. Про це повідомив голова облдержадміністрації Андрій Балонь представникам засобів масової інформації під час брифінгу.
Повідомляє сайт Кіровоградської ОДА, передає Іnformer.
“Оскільки технологічний процес запуску котелень є доволі складним і передбачає певну ланцюговість, а мережі розбалансовані, одна котельня одразу вийшла з ладу і на деяких мережах виникли пориви. Нині тривають аварійні роботи, – прокоментував ситуацію Андрій Балонь. – Сьогодні я дав доручення профільному департаменту ОДА та місцевій владі Світловодська діагностувати усі аварійні ділянки, а також визначити, де несправні котли, і до кінця робочого дня доповісти про реальний стан справ та шляхи вирішення проблем”.
Керівник ОДА зауважив, що технологічно запуск котелень і всіх тепломереж міста відбувається протягом 7-10 діб, тому це звичайний робочий процес. Дві великі котельні, що забезпечують теплом основну частину міста, потребують часу для їх запуску на повну потужність.
За оперативною інформацією, уже 17 будинків у Світловодську, що опалюються від невеликих котелень, мають тепло.