Кіровоградщина: Артем Погребнюк пішов із посади

93

Директор регіонального управління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Артем Погребнюк пішов із посади.

Проце повідомляє “Без купюр”, передає Іnformer.

Про це свідчить його декларація після звільнення в Єдиному реєстрі декларацій Національної агенції з питань запобігання корупції.

Артем Погребнюк пояснив, що прийняв таке рішення через те, що не порозумівся з керівництвом фонду.

“Без допомоги центрального апарату ми не можемо вирішити питання боргів, які дісталися фонду у спадок від попередників, і повноцінно працювати.  На сьогодні є судові рішення ще 2005, 2006 та 2007-го років, згідно з якими фонд винен за послуги одному з підприємств. Я, прийшовши на посаду, уклав із його керівництвом мирову угоду, завдяки чому вдалося розблокувати діяльність фонду. Заручившись підтримкою обласної ради, фонд почав надавати кредити на придбання житла. Нам також були винні ті, хто в попередні роки отримували кредити і не сплачували, і я як керівник ,частину цих боргів повернув, проте жодної підтримки і жодного сприяння від центрального органу ніколи не було”, – розповів Артем Погребнюк.

Так, в серпні  учасник АТО отримав завдяки регіональному управлінню фонду сприяння молодіжному житловому будівництву пільговий кредит в розмірі 300 тисяч гривень на придбання квартири.

Також цього року вже було видано перший пільговий кредит за останні 5 років у сумі 550 тисяч гривень за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених обласною програмою забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки. Ще один кредит виділено в розмірі 760 тисяч гривень зі статутних коштів фонду, згідно з постановою Кабміну, він є безвідсотковим на період служби в ЗСУ.

Востаннє пільгові молодіжні кредити в області виділялися в 2013 році. В цілому, як зазначає прес-служба ОДА, в 2019 році на реалізацію обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки в обласному бюджеті передбачено 877 тис. 400 грн.