У Кропивницькому зросла квартплата для мешканців багатоповерхіво

134

У Кропивницькому зросла квартплата для мешканців багатоповерхівок, які не створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Про це розповіла начальниця житлово-експлуатаційної організації №2 Любов Марченко.

Повідомляє Суспільне, передає Іnformer.

Тариф розраховується для кожного будинку окремо. Квартири з третього поверху доплачують за обслуговування ліфта. Платити по-новому мешканці мають з 15 листопада. Таке рішення ухвалив виконком міськради.

Про підвищення тарифу мешканців попередили оголошеннями на під’їздах, каже мешканка будинку на провулку Фортечний, 21а Наталія Саленко. До подорожчання за місяць платила 73 гривні за 46 квадратних метрів квартири.

“Тепер буду платити 130 гривень, то в мене питання: “За що?” Як нічого не робить ніхто у нас років 20. Останній ремонт був 20 років тому. По під’їзду – жах. В під’їздах не прибирається, ремонт не робиться, вікна наші всі побиті. Наші хлопці з будинку хто як може так і ремонтує. Бо в ЖЕО підеш, просиш, то скла немає, то майстра”.

Ремонт під’їзду в перелік послуг, які входять в тариф квартплати не входить, пояснює начальниця житлово-експлуатаційної організації №2 Любов Марченко. Розповідає, з мешканцями укладають договір на послуги з управління. У кожного будинку тариф різний.

“У нас мінімальний тариф – 1,22 грн. Середній – 4,34 грн. Був 2.20 грн. Він не переглядався з 2017 року. В нашу цінову політику входять такі послуги: обслуговування ліфтів, дератизація, вентиляційні канали. Також, з 2017 року не переглядалася мінімальна заробітна плата, ми комунальне підприємство й ми працюємо згідно чинного законодавства”.

За словами начальниці житлово-експлуатаційної організації №2, якщо мешканці квартир заборгують понад 2 тисячі гривень за квартплату – позиватимуться до суду.