Рішення про створення Пантаївської громади на Кіровоградщині визнали законним

86
Рішення Пантаївської селищної ради про створення громади з Диківською та Бандурівською сільськими радами законне. Про це Суспільному розповів селищний голова Пантаївки Ігор Бульба. Такий висновок надали в Кіровоградській облдержадміністрації, передає Іnformer.
За словами селищного голови Пантаївки, висновок підписаний начальницею управління регіонального розвитку та містобудування обласної державної адміністрації Вікторією Куліковою.
”Все зроблено у відповідності до законодавства та конститутції України. Згідно з процедурою, лишається ухвалити рішення про створення Пантаївської ОТГ. Ухвала відбувається після виконання всіх пунктів щодо підготовки до об’єднання в громаду. Пунктів усього вісім, але вони дуже ємні. Це розрахунки , погодження меж. Багато роботи. Відповідним Законом України терміни ухвалення такого рішення не встановлені. Ми його ухвалимо, коли будемо готові”.
В Олександрії готують позачергове засідання сесії щодо Пантаївки, яка підпорядковується міській раді – розповів міський голова Степан Цапюк.
”Найімовірніше, це буде позачергова сесія 11 грудня. На цій сесії ми ухвалимо рішення зробити Пантаївку самостійною територіальною одиницею. Того ж дня ухвалимо рішення передачі всієї соціальної інфраструктури на баланс селища Пантаївка. Всю соціальну сферу, яку ми передамо їм, вони будуть фінансувати за рахунок свого бюджету”.
5 грудня з сутичкою та сваркою в Пантаївці Олександрійського району Кіровоградської області намагались провести громадські слухання щодо рішення селищної ради створити Пантаївську громаду. Жителі села не пустили представників Олександрійської міської ради в приміщення Будинку культури.