Міська рада міста Кропивницького повідомила про результати розгляду рекомендацій

126

Нагадаємо, що за результатами розгляду заяви Інтернет Асоціації України (м. Київ), адміністративною колегією Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) міській раді міста Кропивницького (ідентифікаційний код юридичної особи 26241020, адреса: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький) надано рекомендації про вжиття заходів щодо припинення бездіяльності, яка полягає у не встановлені розміру плати за доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності та містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг (далі – Рекомендації).

За результатами розгляду рекомендацій виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького повідомив, що станом на 03.12.2019 виконавчими органами міської ради міста Кропивницького опрацьовується питання встановлення плати за доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Кропивницького та вжиття необхідних у зв’язку з цим заходів.

При цьому, відповідно до наданих адміністративною колегією Відділення Рекомендацій, виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького про вжитті заходи повинен повідомити Відділення до 21.01.2020.