Життю дівчат, які травмувалися під час аварії в Кропивницькому, нічого не загрожує

207
Двоє дівчат, травмованих напередодні під час аварії в Кропивницькому, перебувають в обласній дитячій лікарні, їхньому життю нічого не загрожує – розповів Суспільному головний лікар Василь Хорощак, передає Іnformer.
Дорожньо-транспортна пригода сталась о 18:30. Водій легкового автомобіля збив дівчат на пішохідному переході.

Свідок Олександр працює поряд з місцем, де збили дівчат. Розповідає, що чув і бачив. Своє прізвище називати не захотів.

“Крик, дівчинка одна потрапляє на капот машини і б’ється головою об скло, а друга упала спереду машини”.

Катерина, свідок аварії працює в магазині поряд з місцем пригоди.

“Приблизно десь о 18:30 я почула скрегіт колес і тупий удар. Я тут поряд працюю, спочатку не вийшла, а потім, хвилини через дві виходжу, бачу як швидка під’їхала і стоїть прямо на пішохідному переході зелена «Таврія», у неї розбите лобове скло і двох дівчаток, одну на ношах, іншу завели у швидку і вони поїхали”.

Дівчат привезли до дитячої обласної лікарні. Одна з них знаходиться у травматологічному відділені, інша у – неврологічному.

Травмованій Наталії Гаюс 16 років. Після аварії лікується в неврологічному відділенні. Розповідає, разом з подругою йшли в магазин.

“Я нічого не зрозуміла, але скло було розбите по мою сторону Я нічого не встигла подумати, просто почула як запищала подруга, і я запищала. Потім я опритомніла уже на землі, я відразу піднялася, подруга лежала, вона зі мною говорила, мені просто сказали, щоб я її не чіпала, що її не можна піднімати”.

Розповідає: водій сказав, що не побачив дівчат, бо вони були у чорних куртках. Додає: чоловік допомагає оплачувати лікування і приносить продукти.

“Казав, що оплатить лікування і завтра мені потрібно їхати на МРТ в обласну лікарню, то він казав, що допоможе з транспортом. Приніс гостинці, посидів трішки, запитав як самопочуття, попросив вибачення і пішов до другої дівчинки” – розповідає Наталія Гаюс.

У травматологічному відділенні після аварії лікується 16-річна Тамара Нужна. Її мама каже: водій до них не приходив. Розповідає, як почувається донька.:

“Вчора діяли пігулки, уколи, а сьогодні відходить, наклали гіпс, сильно болить шия, відмовила права сторона, також болить. Ходити може легенько, але хорошого немає нічого. Сказали, ще два-три дні буде лежати, будуть спостерігати”.

Про стан травмованої розповідає лікар-травматолог Євгеній Опалат

“З діагнозом ми визначаємось поки ще. Є у неї перелом, є забої, під питанням черепно-мозкова травма, струс головного мозку”.

Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Олександр Шептенко каже, водій, який збив дівчат, вдома.

“Вказана подія кваліфікована як порушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження. Санкція статті 286-ї частини першої передбачає за вказане кримінальне правопорушення кримінальну відповідальність у вигляді штрафу, обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років, або без такого”.

Каже – досудове розслідування триватиме місяць.