«Кернел» придбав олійноекстракційний завод у Кропивницькому

82

Агрохолдинг «Кернел» придбав через дочірню компанію ТОВ «Придніпровський МЕЗ» активи олійноекстракційного заводу «Еллада» в Кропивницькому, які холдинг за угодою експлуатував з 2016 року.

Про це компанія повідомила на Варшавській фондовій біржі.

У повідомленні йдеться, що завод має потужності переробки 274 тис. тонн насіння соняшнику на рік, а ціна покупки еквівалентна $21 млн.

У лютому 2016 року «Кернел» повідомив, що придбав у підконтрольного державі «Укргазбанку» за $95,8 млн. права вимоги на олійноекстракційний завод «Еллада», який входив до групи «Креатив».

У жовтні 2019 року державний «Ощадбанк» виставив на продаж олійноекстракційний завод «Еллада», повідомивши, що раніше були в повному обсязі задоволені позовні вимоги банку до компанії «Регіонпродукт-Україна» (майновий поручитель «Креатива») про звернення стягнення на предмет застави в розмірі понад $4,5 млн.

4 грудня 2019 року Антимонопольний комітет України надав згоду ТОВ «Придніпровський олійноекстракційний завод» на покупку майнового комплексу з переробки соняшнику і виробництва олії в Кропивницькому.

Джерело: AgroTimes