Кропивничани долучились до тестування системи електронних водійських документів

75

Тестова версія електронних документів не прописана на законодавчому рівні, тому зареєстровані на неї водії мають брати з собою оригінали документів. Про це розказав речник обласного управління патрульної поліції Дмитро Поперешняк. Відповідний мобільний додаток, в тестовому режимі, запрацює з 16 грудня.

Про це повідомляє Суспільний, передає Іnformer

Міністерство цифрової трансформації України проводить тестування мобільного додатку ”Дія”. Його суть полягає в тому, що водії зможуть використовувати цифрові документи замість пластикових. Зараз міністерство приймає заявки від усіх охочих потестувати мобільний додаток. Вони першими зможуть завантажити водійські права і техпаспорт у свій смартфон.

Водійка Таміла Бакай реєструється на електронну форму водійських документів. Вводить на сайті мобільного додатку ”Дія” свої дані, номери техпаспорту та водійського посвідчення. За п’ять хвилин, на електронну пошту, отримує лист про підтвердження реєстрації. Подальші інструкції отримає 16 грудня, коли стартує тестування.

”Думаю, це спростить життя багатьом водіям. Адже для того, щоб показати посвідчення, достатньо буде дістати смартфон”.
Реєстрація на тестування мобільного додатку ”Дія” триватиме до 16 грудня. Скільки часу воно триватиме речник патрульної поліції Дмитро Поперешняк, каже, не відомо.