Виконавчий комітет міської ради Кропивницького схвалила проект міського бюджету на 2020 рік

123

Виконавчий  комітет міської ради Кропивницького  схвалила проект міського бюджету на 2020 рік. Відповідне рішення члени виконкому прийняли на своєму засіданні у понеділок, 16 грудня, передає Іnformer.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, бюджет міста у наступному році складатиме 2 098 867 155 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міста – 2 007 462 305 гривень та доходи спеціального фонду бюджету міста – 91 404 850 гривень. На втілення в життя міських програм заплановано виділити 1 537 561 180 гривень.

Затвердити головний фінансовий бюджет міста вчасно – надважливо, адже це є своєрідною перепусткою в наступний рік, відзначив  міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

– Від питання наповнення міського бюджету буде напряму залежати планомірність і  повнота реалізації надзвичайно важливих для всієї громади галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького, – наголосив Андрій Райкович. – Але як би ми не планували, реалії такі, що Кропивницькому не вистачатиме власного ресурсу, щоб повністю покрити потреби у сферах освіти та медицини. Ми, звичайно, будемо очікувати і розраховувати на державну субвенцію у фінансуванні захищених статей, а місто тоді зможе реалізувати більше власних знакових проектів.

Вже у середу, 18 грудня, під час чергового засідання сесії міська рада буде розглядати і затверджувати запропонований проект бюджету міста на 2020 рік.