Жителі селища на Кіровоградщині висловили недовіру місцевим депутатам

119

Двісті сорок п’ять жителів селища Нове підписали заяву про саботаж і висловили недовіру депутатам Новенської селищної ради.

Про це Суспільному розповіла жителька селища Аліна Дзендзелюк, передає Іnformer.

Заяву планують віднести у прокуратуру. 18 грудня у Новенській селищній раді, через відсутність достатньої кількості депутатів, вдруге не відбулась сесія. З двадцяти шести депутатів на засідання зареєструвались одинадцять. Необхідний мінімум – чотирнадцять.

Люди зібрались біля приміщення селищної ради. Чекали, щоб депутати прийшли на сесію і проголосували за приєднання до Кропивницького.

За словами жительки селища Людмили Січкарук, з відсутніх депутатів жоден не вийшов на зв’язок. Селищний голова Нового Сергій Денисенко ситуацію прокоментував так:

”Недостатньо депутатів, щоб розпочати сесію. Хто не на зв’язку, хто в лікарні, хто на похоронах. Змусити людей прийти я не можу”.
17 грудня у селищі Нове не ухвалили рішення про приєднання до Кропивницького, бо депутати не зібрались на засідання сесії в достатній кількості. Це рішення мало стати завершальним у процедурі створення громади. Після ухвалення рішення про приєднання селищною радою таке саме рішення має ухвалити міська рада Кропивницького. Після цього громада вважалась би створеною. Про це Суспільному розповіла начальниця міського юридичного управління Марина Смаглюк. Приєднання селища Нове до Кропивницького планували закінчити до кінця року.

14 липня у Новому відбулись громадські обговорення щодо приєднання до Кропивницького. У селищі проживають вісім з половиною тисяч людей. На громадські слухання прийшли тисяча триста двадцять три людини. Проти приєднання до обласного центру проголосували сорок, утрималися – сім. Інші жителі підтримали приєднання.