Кропивницькі надзвичайники перевірили поліклініку обласної лікарні

87
В перший день перевірки поліклініки обласної лікарні порушень правил пожежної безпеки не виявили. Перевірка тривала годину. Інші відділення обласної лікарні перевірять до 26 грудня, передає Іnformer.
Перевірку розпочали з увімкнення системи оповіщення. Дізнавшись про пожежу, яка, нібито, виникла у поліклініці, працівники відділення та пацієнти вийшли на вулицю. До будівлі під’їхала пожежна машина, гасити займання на першому поверсі, де розташована жіноча консультація, приїхали троє рятувальників.

За словами завідувачки жіночої консультації Оксани Слюсаренко, інструктаж з безпеки праці у відділенні проводять раз на рік у січні.

”Іноді позапланово проводимо заняття, щомісяця. Нагадуємо працівникам – як треба діяти в таких ситуаціях”.

Інспектор управління служби з надзвичайних ситуацій Володимир Груєнко перевірив пожежні крани, запасні виходи і вогнегасники. Завідувач травматологічного відділення Андрій Семенович показав, як користуватися вогнегасником. Інспектор розповів, що порушень правил пожежної безпеки під час перевірки не виявив.

”Персонал спрацював гарно, людей вивели досить швидко. Ми обійшли приміщення, нікого не залишилось, усі були на вулиці. Система також спрацювала добре. Було і світлове, і звукове оповіщення людей”.

На час навчальної евакуації у поліклініці перебували вісімдесят вісім лікарів і сто шістдесят шість пацієнтів.

Перевірка пов’язана з пожежею в будівлі одеського коледжу 4 грудня. Тоді загинули шістнадцять людей, неопізнаними залишаються одинадцятеро, травмованих – тридцять два. Основна версія загоряння, за словами очільника поліції Одеської області Олега Беха, несправність електропроводки.