Сорок таеквондистів у Кропивницькому здавали іспит, щоб отримати нові пояси

86

Вихованці Всеукраїнського союзу таеквон-до у Кропивницькому здавали іспити, щоб отримати нові пояси: жовті, зелені, сині, червоні і чорні. Про це Суспільному розповів керівник обласного осередку Всеукраїнського союзу таеквон-до Валентин Корсіков. Іспит тривав п’ять годин, передає Іnformer.
Першими здавали іспит на жовті пояси найменші вихованці двох клубів Кропивницького. Десять таеквондистів виконували вправи, що складаються з основних атакуючих та захисних дій. Щоб отримати синій пояс, потрібно вміти розбивати дерев’яні дошки товщиною два з половиною сантиметри руками та ногами. Чорний пояс, серед іншого, передбачає дванадцять хвилин поєдинків без перерви з шістьма суперниками.

За словами Валентина Корсікова, система видачі поясів у таеквон-до залежить від майстерності спортсменів.

”Кожен пояс має певний рівень складності. Жовтий пояс – це база, основа, фундамент. Чорний – це пояс, володар якого може тренувати інших, судити змагання. Це найскладніший рівень. Відповідно, найскладнішим є і комплекс вправ”.

Спортсменів атестував міжнародний інструктор Всеукраїнського союзу таеквон-до Станіслав Жеребнов.

”Атестація показала, що рівень спортсменів підвищується. Вони прагнуть досягти тих результатів, яких досягли їх попередники – чемпіони України, володарі чорних поясів”.