На вулиці Велика Перспективна в Кропивницькому встановили 10 дорожніх знаків, що забороняють водіям паркуватися на узбіччях

96

Десять дорожніх знаків, що забороняють водіям паркуватися на узбіччях, встановили на вулиці Велика Перспективна в Кропивницькому. Про це Суспільному розповів начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області Сергій Бабенко, передає Іnformer.

Це дозволить розвантажити центральну частину міста від автомобілів, які заважають комунальникам прибирати сміття та сніг.
”Встановили знаки по обидва боки вулиці. Тут розташовано багато підприємств, офісів, закладів, кафе. То ж водії дуже часто зупиняють свій транспорт, в тому числі і в нічний час, внаслідок чого виникають значні труднощі з прибиранням вулично-дорожньої мережі”.

Штраф за паркування автомобіля у забороненому місці складає двісті п’ятдесят п’ять гривень.

Водій Ігор Ліподат вважає, що спочатку в центрі міста треба створити парковки для автомобілів, а потім встановлювати обмежувальні знаки.

”Приїжджаючи на роботу, а я працюю в центрі міста, дуже складно знайти місце паркування. Тому спочатку треба створити умови, а потім уже обмежувати”.

Дорожні знаки, що забороняють водіям паркуватися на узбіччях, у Кропивницькому встановлюють працівники комунального підприємства ”Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація”. За словами директора підприємства Олександра Шумейка, встановлять ще вісім таких знаків.