Черги лікарів утворилась у податковій інспекції в Кропивницькому

83

До п’ятнадцятого січня мають отримати кваліфікаційний електронний підпис.

Про це розповів Суспільному лікар обласного онкологічного диспансеру Андрій Гардашніков, передає Informer.

Протягом трьох днів люди збираються за дві години до початку роботи податкової.

Андрій Гардашніков прийшов до податкової інспекції о пів на восьму, щоб зайняти чергу:

“Перші люди, як я почув, були тут з шостої тридцять, з метою отримати в податковій кваліфікаційний електронний підпис, який тепер всім лікарям буде потрібен для роботи з медичною інформаційною системою, тому що ми працюємо в електронному варіанті, і всі наші призначення, рецепти треба буде завіряти електронним підписом. Зараз восьма сорок вісім, мій робочий час – з восьмої. Всі ми присутні тут в робочий час, тому що є розпорядження приїхати отримати цей підпис”.

Євген Харченко каже – у суботу електронний підпис не отримав, сьогодні прийшов знову:

“Видали реєстраційну картку, особисті дані, ксерокс, довідка з відділу кадрів, з собою паспорт, код, і флешка для збереження своєї персональної інформації”.

Відвідувачів приймають троє працівників відділу – каже завідувачка Наталія Плаксіна:

“Кожна людина – мінімум п’ятнадцять-двадцять хвилин. Зараз вирішується питання в Міністерстві охорони здоров`я, щоб вони не приходили до нас у такій кількості, що їм так керівництво, не подумавши, не знаючи, сказало прийти. Ми по десять годин працюємо вже третій день”.

В онкологічному диспансері працюють майже сімдесят лікарів – каже медичний директор Ігор Макарук. Електронні підписи отримали майже три десятки . Тих, хто стоїть у податковій в черзі, замінюють колеги. На пацієнтах відсутність лікарів не позначається, додає він.

Електронні підписи в області мають отримати майже дві тисячі лікарів – каже директор обласного департаменту охорони здоров`я Олег Рибальченко.

“Національна служба здоров`я звернулась безпосередньо до керівників закладів, з дорученням пришвидшити процес отримання цих підписів. Ми втрутилися в це питання – поспілкувались з акредитаційним центром, який надає цю послугу, він не єдиний в області. Пропускна спроможність цього акредитаційного центру – сто людей в день, створили графік із завтрашнього дня, і попросимо лікарів завершити цей процес відповідно до вимог Національної служби здоров`я”.

Додає, ті, що не встигнуть до п’ятнадцятого січня мають час до першого квітня.