Розпочалась реєстрація на сертифікацію для вчителів молодших класів

274

Розпочалась реєстрація на сертифікацію для вчителів молодших класів.

Про це Суспільному розповіла завідувачка лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання Ліна Бутенко, передає Informer.

Вчителі, які успішно пройдуть тести, отримають двадцять відсотків надбавки до заробітної плати. Участь в оцінюванні добровільна. Цьогоріч п’ятдесят чотири учителі можуть пройти тестування в Кіровоградській області.

У Первозванівській школі першою на сертифікацію зареєструвалася вчителька молодших класів Світлана Макарова. Для цього заходить на сайт українського центру якості освіти. Реєстрація складається з трьох етапів.

На першому вчитель дізнається загальні положення оцінювання. На другому етапі заповнює особисті дані та дані про школу. На останньому – формується картка-заява.

“Хотілося б дізнатися, можливо я щось ще не знаю, які у мене є плюси- мінуси, хочу, щоб інші люди мене оцінили, побачити свої результати роботи. Двадцять відсотків не так багато, але це дійсно заохочує” – розповідає Світлана Макарова.

У Первозванівській школі пройти зовнішнє незалежне оцінювання захотіли п’ять вчителів – розповідає відповідальна за інформування вчителів про сертифікацію Оксана Федіна: “В травні 2019 року ми провели анкетування серед вчителів нашого закладу з метою виявити бажаючих. Результати анкетування – вчителі не бояться сертифікації. Навпаки, вважають, що отримати сертифікат престижно. Сімдесят два відсотки педагогічних працівників виявили бажання тестуватися”.

Сертифікацію для вчителів організовують другий рік – каже завідувачка лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання Ліна Бутенко: “Вчителі можуть зійти з дистанції, якщо не справляться з завданнями. Перший етап – зовнішнє незалежне оцінювання. Наступний етап – це оцінювання учасниками сертифікації своєї педагогічної майстерності, або ж створення свого власного портфоліо. І третім етапом є вивчення педагогічного досвіду самого вчителя. Вчитель, який не пройде цю сертифікацію нічого не втрачає, він просто отримує досвід. А той, хто отримає сертифікат, який дійсний три роки, може скористатися ним під час проходження атестації, і отримає двадцять відсотків від заробітної плати”.

Реєстрація завершиться 31 січня.