У Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі придбали нове обладнання

343

Нове обладнання для кухонної лабораторії, де студентів вчать готувати, придбали у Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі.

Про це Суспільному розповіла директорка коледжу Тетяна Барна. Оновили лабораторію вперше за понад півстоліття, передає Іnformer.

На кухонні плити, холодильники, жарову шафу, індукційну піч, електричні м’ясорубки та грилі витратили один мільйон двісті тисяч гривень. Це гроші з державного та обласного бюджетів. Усього придбали дев’яносто п’ять найменувань сучасної кухонної техніки.

За словами голови циклової комісії технологій та хімії Людмили Скриник, в лабораторії оновили усі плити, тепер тут дванадцять робочих місць. Вперше в лабораторії з’явилася кавоварка, яка готує каву з цілих зерен, та обладнання для гриля.

”Кухня-лабораторія приготування їжі функціонувала завжди, але сучасного кухонного обладнання, яке б дозволяло готувати фахівців в реаліях виробництва, практично не було. Тепер усі робочі місця повністю забезпечені необхідним устаткуванням. Для того, щоб наші студенти були конкурентоспроможними на ринку праці, вони мають володіти цією технікою”.
На цій кухні понад дві сотні майбутніх техніків-технологів приготування їжі готують щодня від чотирьох до шести годин.