Майже вісімсот двадцять сім тисяч людей проживають у Кіровоградській області

83

Майже вісімсот двадцять сім тисяч людей проживають у Кіровоградській області. Про це розповів Суспільному міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет, передає Іnformer.

Це триста вісімдесят одна тисяча чоловіків і майже чотириста сорок шість тисяч жінок.
На 1 грудня 2019 року в Україні нарахували тридцять сім мільйонів двісті вісімдесят дев’ять тисяч населення. За словами Дмитра Дубілета, рахували людей за даними з трьох джерел. Це дані мобільних операторів, Держстату та Держреєстрів. Похибка може становити до трьох відсотків.

“Ми взяли данні про кількість абонентів. Всі ці данні були анонімні. Взяли ці данні за два місяці і виключили ті данні, які були онлайн менше місяця. Таким чином, ми впевнились, що це реальні люди, які знаходяться постійно на цій території. Ми взяли данні пенсійного фонду по пенсіонерах. Це досить точні данні, це ті пенсіонери, які постійно мають виплату. І екстраполювали ці данні через статеву вікову інформацію. Взяли данні державного реєстру фізичних осіб і почали його чистити. Ми залишали людей, які у будь-який спосіб хоч раз взаємодіяли з державою” –розповів про метод підрахунку Дмитро Дубілет.

Методологію, за якою здійснили підрахунок населення має визнати наукова міжнародна спільнота. Це експерти, які займаються питанням використання даних для оцінки населення – розповів завідувач відділу моделювання Інституту демографії та соціальних досліджень Володимир Саріого. За його словами, дані проведеного дослідження можна використовувати, та відмовлятися від традиційного перепису не варто.