П’ять тисяч учасників зареєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Кіровоградській області

74

П’ять тисяч учасників зареєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Кіровоградській області.

Суспільному про це розповіла завідувачка лабораторією зовнішнього незалежного оцінювання в області Ліна Бутенко, передає Іnformer.

За її словами, сімдесят шість відсотків від зареєстрованих оплатили вартість тестових зошитів. Серед найпопулярніших предметів на пробне тестування – говорить Ліна Бутенко – українська мова та література, математика, історія України та англійська мова.

“24 січня – останній день реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, можна зареєструватися, і оплатити протягом п’яти календарних днів. Пробне ЗНО – це генеральна репетиція, тому учасник, зареєструвавшись, відчує процедуру на собі, як прийти, щоб не запізнитися, як пройти в аудиторію, зайняти свої місце, як розрахувати час, що ще надолужити у навчанні” – говорить Ліна Бутенко.

Нагадаємо, тестування з української мови та літератури відбудеться 21 березня. З історії України, математики, біології , географії, фізики, хімії , іноземних мов – 28 березня. Вартість одного тестового зошита складає сто тридцять вісім гривень. Реєстрація відбувається на сайті Одеського регіонального центру якості освіти.