У Кропивницькому чоловік, який впав з даху 9-поверхівки, другий день знаходиться в реанімації

88

У Кропивницькому підряднику повідомили про підозру через падіння робітника з даху дев’ятиповерхівки. Про це Суспільному розповіла речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко, передає Іnformer.
Травмований сорокап’ятирічний кропивничанин знаходиться в реанімації обласної лікарні, чоловік у свідомості – говорить керівник відділення анестезіології інтенсивної терапії Остап Сабат: “Стан до сьогоднішнього ранку був вкрай тяжкий, нашими силами вдалося стабілізувати. У нього чисельні травми та переломи. Кататравма, тобто падіння з висоти, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій хребта, закрита травма грудної клітини, переломи ребер, правосторонній пневмоторакс, розрив селезінки, внутрішньо-черевна кровотеча. В реанімації мінімум три доби, якщо буде стан стабільний, ми його переведемо в профільні відділи”.

Робітник впав з даху будівлі територіального управління Державної судової адміністрації України. Що робив на даху робітник, розповідає начальник управління Григорій Дрок: “Замовником було територіальне управління, був виконаний ремонт покрівлі. Був договір підряду, ремонт виконувало товариство з обмеженою відповідальністю “Новий будівельний стандарт”, закрили вже всі акти, все зроблено, і люди просто робили демонтаж обладнання”.

Речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко, говорить: керівнику підрядної організації оголосили підозру. “Інкримінують порушення правил безпеки з підвищеною небезпекою, що призвело до травмування робітника. Санкції цієї статті передбачені у вигляді штрафу, або виправних робіт, або обмеження волі строком до трьох років без права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю” – каже Наталія Алєксєєнко.

За словами жінки травмованого, допомогу на лікування чоловіка ніхто з підприємства не пропонував.