П’ятнадцятий “Історичний календар” представили у Кропивницькому

59

“Історичний календар” – книгу, в якій зібрані біографії відомих земляків, жителів області, які минулого року святкували ювілей, презентували у Кропивницькому. Автор Володимир Босько розповів Суспільному, що п’ятнадцяту книгу присвятив редактору Станіславу Янчукову, який помер у травні 2019 року.
Наклад книги “Історичний календар–2020. Люди. Події. Факти” п’ятсот примірників. На її видання витратили майже шістдесят тисяч гривень з обласного бюджету. Одна книга коштує сто чотирнадцять гривень. За словами Володимира Боська, їх роздадуть бібліотекам і школам області.

“Чотирнадцять попередніх книг редагував Станіслав Янчуков. Коли він вичитував чотирнадцятий календар, уже відчував, що йому недовго залишилось. Але запитав мене, чи буде п’ятнадцятий. Я відповів, що буде. Хтось колись назвав цей календар авторським. Я спочатку образився, а потім зрозумів, що так і є. Через це я наважився включити в цей календар свої спогади про армійську службу. Вдалося зберегти той об’єм, який був. Всі інші календарі доводилось скорочувати”.