У селищі Нове мешканці будинку бояться виходити на вулицю через тріщину в під’їзді (Відео)

108

У селищі Нове Кіровоградської області мешканці будинку на Металургів,12 через тріщину в під’їзді бояться виходити з будинку. Про це Суспільному розповіла мешканка будинку Тетяна Круковська, передає Іnformer. Селищний староста Сергій Денисенко, аварійним під’їзд не вважає.

Тріщина у під’їзді проходить майже через всю стіну та вхід у під’їзд. Маячків, що фіксують тріщину немає. “Така тріщина, що ми боїмось виходити. У всіх є діти, близькі. Довго під ганком не постоїш, намагаємось пройти якнайшвидше”, – каже мешканка будинку Тетяна Круковська.

Тріщина з’явилась п’ять років тому – розповідає мешканка будинку Ірина Огаль: “Останні два роки тріщина стала більшою. Писала, зверталась, але Новенська селищна рада писала мені відписки, що недостатньо коштів”.

Торік у листопаді цей під’їзд обстежила комісія селищної ради за участі працівників “ГУДЕКС ВПС” – розповідає Ірина Огаль. Показує: висновок комісії такий: будинок знаходиться у незадовільному стані і потребує капітального ремонту.

Селищний голова Сергій Денисенко вважає: під’їзд не аварійний. “Необхідно виконати ці роботи, але те що він не сьогодні – завтра впаде – немає такої ситуації, що прямо жахливо”.

Додає: на ремонт під’їзду треба понад сто тисяч гривень: “Передбачено кошти, тому що там підперти стіну недостатньо. Там потрібно перекласти кладку і сходи. Ми замовляємо проект, щоб фахівці нам сказали, щоб зробити раз і назавжди”.

Сергій Денисенко розповідає, чому раніше не виділили гроші на ремонт. “У зв’язку з цими приєднаннями, не був прийнятий бюджет. Якби раніше прийняли, то вже б зробили проєкт, і розпочали виконання робіт”.

Коли розпочнуть капітальний ремонт, Сергій Денисенко не знає.