Вивезення сміття із селища Нового буде відпрацьоване

167

Процес вивезення твердих побутових відходів з території селища Нового у Кропивницькому має бути відпрацьований раз і назавжди. Відповідне завдання поставив міський голова Андрій Райкович перед керівниками головного управління ЖКГ та компанії «Екостайл» під час апаратної наради сьогодні, 24 лютого. Комунальники мають випрацювати чітку схему, за якою у селищі прибиратимуть сміття.

– Звертаю увагу селищного голови: конкурс на виконання цієї відповідальної роботу у селищі так і не відбувся. Ви не визначились з вивезенням сміття. Ситуація такою бути не може, – наголосив міський голова. – Я поставив завдання перед своїми заступниками тісно попрацювати з керівництвом “Екостайлу”. Вони запропонували своє бачення, свої можливості щодо встановлення інших контейнерів.

Під час апаратної наради заступники міського голови отримали спеціальні доручення: Олександр Вергун відпрацює всі необхідні документи, а Олександр Мосін – контактуватиме з керівництвом «Екостайлу», щоб швидко налагодити технологічний процес. І новенці, і депутати селищної ради повинні відчути, що проблемами громади приймаються у міській раді, що Кропивницький і  селище Нове – єдине ціле.