“Маркетопт” прокоментував заяву Райковича про відсутність фіскальних чеків

342

Сьогодні, 2 лютого, міський голова Кропивницького Андрій Райкович заявив під час апаратної наради, що в торговельній мережі  “Маркетопт” не видають фіскальних чеків та закликав податкову службу звернути на це увагу. 

За словами очільника міста, цю інформацію йому повідомили депутати міської ради.

Керуюча торговельної мережі “Маркетопт” Марина Марченко на прохання “Без купюр прокоментувати інформацію Андрія Райковича запевнила, що магазини працюють у рамках закону.

“Наша мережа діє згідно з законодавством, жодних порушень у нас немає”, – зазначила вона.

27 січня Андрій Райкович виставив у  Фейсбуці пост-обурення з приводу намірів “Маркетопту” відкритися у приміщенні колишнього кінотеатру “Зоряний”.

Занепокоєння міського голови крім того, що це історична й велелюдна частина міста, поруч зупинка, дитяча поліклініка і музей, й вантажівки з продуктами ускладнюватимуть рух транспорту та створюватимуть незручності для пішоходів і відвідувачів цих закладів.

Нагадаємо, 19 грудня минулого року депутати міської ради відмовили власнику приміщення ТОВ “Кінотеатр Зоряний” у дозволі на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам Генерального плану міста.

Хоча, як відомо, це приміщення вже кілька років поспіль здають під торгівлю.