Обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті Кропивницького – обґрунтована вимога держави

170

Кропивничан закликають обмежити поїздки  громадським транспортом. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Вергун під час свого звернення до мешканців міста сьогодні, 18 березня.

Кабінет Міністрів України своєю постановою №215 від 16 березня 2020 року обмежив пасажирські перевезення на території України. Починаючи із 12.00 сьогоднішнього дня, в салоні кожного транспортного засобу: маршрутного таксі, автобуса чи тролейбуса має бути не більше 10 пасажирів.

Рішення уряду, спрямоване на забезпечення ефективнішої протидії загрози поширенню епідемії небезпечної хвороби – коронавірусної інфекції, викликало серед частини кропивничан нерозуміння і невдоволення. Олександр Вергун закликав усіх мешканців міста поставитися до постанови відповідально.

– Я звертаюсь до усіх містян, особливо до людей поважного віку, з наполегливим проханням не їздити без нагальної потреби в громадському транспорті, особливо в години пік. Будь – ласка, дайте можливість працюючому люду дістатись до своїх робочих місць і повернутися додому, – звернувся до громади Олександр Вергун. – Зрозумійте, що це не забаганка міської ради, а обґрунтована реальною небезпекою і досвідом впровадження карантинних заходів у країнах Європи вимога держави! І від її виконання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких.

Ситуація у сфері пасажирських перевезень, повідомив Олександр Вергун, перебуває під контролем міської влади і буде ще розглядатися під час засідання комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради. За потреби, у Кропивницькому вводитимуться додаткові заходи для врегулювання ситуації.