У Кропивницькому оштрафували трьох підприємців за порушення карантину

51

Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час перевірок виявили три заклади, що не припинили свою роботу попри заборону.

Як повідомили у пресслужбі Держпродспоживслужби в області, це торговельний об’єкт (кіоск) на вул.Полтавській, спортивний комплекс на вул. Короленка та кафетерій на території АЗС.

За недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних правил та норм на них склали три протоколи про адміністративне правопорушення з накладанням штрафних санкцій.

Згідно із Законом України недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних правил та норм карається штрафом від 17 до 34 тис.грн, для посадових осіб – від 34 до 170 тис.грн.

Нагадаємо, під час карантину тимчасово закриті всі заклади громадського харчування (ресторани, кафе) та розважальні центри.
Водночас дозволена торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також продовжується здійснюватися банківська та страхова діяльність.