У Кропивницькому перевырять 4 медичні заклади

149

Відповідне розпорядження вчора, 7 квітня, підписав голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь як керівник робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

У документі “Про організацію перевірки щодо дотримання карантину в лікувально-профілактичних закладах та виконання посадовими особами функціональних обов’язків” йдеться про створення обласної робочої групи.

Остання перевірить чотири лікувальні заклади – Лікарню Святого Луки, Обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни, Центральну міську лікарню Кропивницького та Кропивницьку центральну районну лікарню.

Нагадаємо, що в понеділок працівник останньої виклав у соціальну мережу відео, в якому стверджує, що після смерті тут від коронавірусу 84-річної жінки, головний лікар запропонував медикам, які з нею контактували йти у відпустки за власний рахунок на час самоізоляції. Наступного дня в ЦРЛ нашому кореспонденту спростували цю інформацію, мовляв працівник не так зрозумів і відправляти медиків на самоізоляцію немає потреби, оскільки ПЛР-діагностика не виявила у них коронавіруса. Самі ж працівники лікарні неодностайні щодо цієї ситуації. Одні кажуть, що керівництво змінило риторику, інші – засуджують колегу за те, що “виніс сміття” за поріг лікарні.