Керівництво поліклінічніки №5 запевняє, що медпрацівники забезпечені засобами захисту

176

8 квітня, в соціальних мережах з’явився лист медичної сестри з КНП «Поліклінічне об’єднання» Поліклінічного відділення №5, у якому порушено проблему забезпечення медиків закладу засобами індивідуального захисту в умовах поширення вірусної інфекції COVID- 19.

Генеральна директорка закладу Олена Амбарна прокоментувала ситуацію. Її коментар оприлюднено на сайті міської ради.
– Хочу зазначити, що медична сестра, яка написала цей лист, не працює на «передовій» боротьби з коронавірусною інфекцією, вона не має контакту з хворими, які мають підвищену температуру чи кашель. Автор листа працює в кардіології, – зауважила Олена Амбарна. – А ми в першу чергу захистили саме тих, хто має підвищений ризик зараження!

Тож першочергово 18 костюмів, 16 з яких закупили з кошти міського бюджету, передали медичним сестрам, які працюють на блок – постах. Також їм придбано окуляри, рукавички, маски, все необхідне, аби вони були захищеними від зараження небезпечною інфекцією. Також у поліклініці видали засоби захисту усім лаборантам та рентгенологам, повідомила медик.

– Так, нам важко, ми й справді поки що не отримували коштів від Національної служби здоров’я України. Але ми працюємо, і робимо все необхідне, щоб вберегти медичних працівників від коронавірусу. І, наголошую, найперше тих, хто дійсно має ризик підхопити цю хворобу – нашу першу лінію оборони: медиків, які приймають хворих з температурою, кашлем, та іншими симптомами вірусних захворювань, підкреслила Олена Амбарна.