Кропивничан запрошують взяти участь у дослідженні Індексу місцевої е-демократії

96

Центр розвитку інновацій проводить дослідження Індексу місцевої е-демократії у 22 обласних центрах та в містах Буча, Ірпінь, Кам’янське, Краматорськ, Маріуполь, Павлоград, Сєвєродонецьк і Слов’янськ. Це вже третє дослідження, яке проводить Центр.

Одним із найважливіших показників дослідження є оцінювання мешканцями інструментів е-демократії (е-звернень, е-петицій, громадського бюджету та е-консультацій). Це дає можливість фахівцям отримати достовірні дані та врахувати позицію мешканців міста під час визначення рейтингу місцевої е-демократії. Результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді.

Щоб взяти участь у досліджені, необхідно дати відповідь на кілька запитань про стан е-демократії у своєму місті – https://forms.gle/X8E7NCGK6oLEeTuk6

Організатори дослідження зазначають, чим більше активних мешканців візьмуть участь в опитуванні, тим якісніше будуть його результати.

Дослідження Індексу місцевої е-демократії – це волонтерський проект Центру розвитку інновацій. До співпраці запрошуються партнери з аналітичних центрів, місцевих громадських організацій/коаліцій та асоціацій органів місцевого самоврядування.