У День пам’яті та примирення на Алеї Слави загиблим Героям російсько-української війни лягли живі квіти

57

Сьогодні, 08 травня, Україна разом з іншими країнами світу відзначає День пам’яті та примирення. Цього дня українці вшановують подвиг свого народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлюють повагу усім борцям проти нацизму, увічнюють пам’ять про загиблих.

Відзначення Дня пам’яті та примирення у 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців, а служить нагадуванням про величезні жертви українського народу  і застереженням для усіх народів світу від спроб вирішення найскладніших міжнародних проблем збройним шляхом, ультиматумами та анексією, що дозволяє собі сучасний агресор – Росія.

Тож напередодні знакових для суспільства дат у Кропивницькому  вшановували сучасних українських Героїв – воїнів, які продовжують славити традиції своїх дідів – прадідів у справі захисту рідної землі. Алея почесних воїнських поховань на Рівнянському цвинтарі міста – у свіжих квітах. Ці букети покладені від імені громади міста, депутатського корпусу, виконавчого комітету, як знак пошани, поваги та великої вдячності кожному воїну, що віддав життя за мир та незалежність України.