Міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до містян

64

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до містян, Держпродспоживслужби та поліції із закликом дотримуватися безпекових вимог та контролювати їхнє виконання.

– Початок тижня, крізь призму оперативної статистики по коронавірусу, приніс нові випадки захворювань, – написав він у Facebook. – Так, це вже не загрозливий плюс, як раніше. Так, почав діяти адаптивний карантин і є певні послаблення щодо поведінки за межами власного житла. Але, хто сказав, що можна, вибачте на слові, наплювати на вимоги, які важливо і необхідно виконувати всім, без виключення?!

Мене не просто турбують, а обурюють квартали стихійної торгівлі вздовж ринків! Маю десятки звернень від містян про систематичні порушення соціальної дистанції практично в усіх великих торговельних мережах.

Не розумію, чому поліція, держпродспоживслужба не реагують на кричущі випадки нехтування карантином? Прошу і вимагаю негайно прибрати стихійку з вулиць.
Звертаюсь до вас, дорогі мої кропивничани, пандемія нікуди не зникла! І сьогодні медики на Валах і в обласній лікарні цілодобово б’ються за життя тяжкохворих, серед яких є і молоді люди, легені яких буквально горять від запалення! Невже хтось хоче дихати не звичним повітрям, а через ШВЛ?

Схаменіться, одягніть маски, пам’ятайте про дистанцію, дезінфекцію в магазинах, на ринках і в транспорті.
Якщо ми прагнемо певної поетапної свободи від карантину, то пам’ятаймо ж і про жорсткі правила, як з нього виходити. Іще не настав час масових розваг, великих компаній і переповненого транспорту. Біда іще поруч. Нічого розхолоджуватися! Ціною вашого передчасного спокою може стати ваше життя.

Пам’ятайте про це щоденно! І будьте здорові!