Нацгвардієць із Кропивницького отримав відзнаку за те, що завадив тяжкому злочину

46

20 травня, очільник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області полковник Роман Козьяков вручив подяку старшині стрілецького батальйону військової частини 3011 Національної гвардії України Олегу Чорноівану, який у позаслужбовий час попередив скоєння тяжкого злочину.

Про це йдеться на сторінці в/ч 3011 Національної гвардії у Фейсбуці.

15 травня Олег разом із коханою та її подругою повертався додому, коли біля одного з торгових центрів Кропивницького почув ледь чутний крик про допомогу.  Пішовши туди, звідки почув голос, застав чоловіка, який повалив на землю дівчину та рукою щосили стискає горло. Побачивши старшину, чоловік намагався втекти, але не встиг – вже за півсотні метрів Олег наздогнав та затримав злочинця, передавши його згодом наряду поліції, що прибув на виклик.

Професійні навички, отримані під час служби, допомогли гвардійцю без зброї та спецзасобів не тільки наздогнати, але й утримувати злочинця до приїзду поліції.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, протидії злочинності, рятування життя людини та затримання злочинця по гарячих слідах старшину Олега Чорноівана нагороджено відзнакою Головного управління жетоном “За безпеку та захист громади” та Подякою Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.