Тестується дванадцятий автобусний маршрут «Арнаутове» – «Епіцентр» комунального транспорту

55

У Кропивницькому пройшов тестування новий автобусний маршрут громадського транспорту.

Сьогодні, 15 червня, заступник міського голови Олександр Вергун разом із керівником комунального підприємства “Електротранс” Олександром Луценком та журналістами протестували новий пасажирський маршрут, яким планується з’єднати мікрорайони Арнаутове і Никонорівка зі 101-м мікрорайоном із кінцевою зупинкою біля торговельного центру “Епіцентр”.

Відповідно до паспорту нового маршруту, автобус курсуватиме від кінцевої зупинки “Арнаутове” по вулиці Яновського через Критий ринок до Автостанції №2, де повертатиме на вулицю Євгена Тельнова і прямуватиме до кінцевої зупинки “Епіцентр”. Олександр Вергун пояснив, що новий маршрут розробили на прохання жителів мікрорайонів Арноутове та Никонорівки.

– Протягом чотирьох років до міської ради надходило дуже багато пропозицій від жителів Никонорівки та Арнаутового з проханням з’єднати громадським транспортом віддалені мікрорайони з Критим ринком, автостанцією №2 і обласною лікарнею, – розповів Олександр Вергун. – На маршруті працюватимуть два автобуси, які щогодини відправлятимуться з кінцевих зупинок.

За словами Олександра Вергуна, тестування має показати як автобус буде справлятися з рухом дорожньою мережею, після цього всі зауваження візьмуть у роботу та будуть вжиті заходи щодо підтримки належної безпеки руху.

– Це вже 12-й автобусний маршрут, який запустило наше підприємство, його протяжність становить близько 10 кілометрів, а час руху автобусу на маршруті складає 45-50 хвилин, – зазначив Олександр Луценко. – Зараз ми тестуємо, чи проїде машина без ускладнень обраним маршрутом, дивимось, де виникають складнощі, і чекатимемо можливих пропозицій та побажань щодо змін у новому маршруті.

У мікрорайоні Арнаутове проживає понад 2,5 тисячі громадян, а на Ніконорівці — понад пів тисячі мешканців. Переважна більшість жителів цих двох мікрорайонів користуються громадським транспортом.

Планується, що маршрут “Арнаутово” – “Епіцентр” запрацює вже у серпні, перед початком нового навчального року.