У Кропивницькому покладанням квітів вшанували пам’ять жертв війни в Україні

71

Сьогодні, 22 червня, в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. 79 років тому розпочалася німецько-радянська війна, яка забрала життя мільйонів українців.

Хвилиною мовчання і урочистим покладанням квітів до монументів Меморіального комплексу «Фортечні вали» міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов віддали шану всім загиблим під час найжорстокішої в історії людства війни.

– Ми ніколи не забудемо їх подвигу, – наголосив Андрій Райкович. – Все менше і менше залишається у Кропивницькому ветеранів Другої світової, тих, хто пам’ятають це гірке слово “війна”. Але й сьогодні, майже через 80 років українському народові доводиться знову говорити про війну в реальному часі. Як важливо зробити все, щоб такого більше ніколи не повторилося. Ми пам’ятаємо!

Секретар міської ради Андрій Табалов наголосив, що для його родини цей день — особливий.

– У нас в родині завжди відзначають такі пам’ятні дати, оскільки мій дід воював від початку війни і майже до її завершення. Особисто я вважаю, що держава має право на існування, коли її народ пам’ятає своїх пращурів, які поклали своє життя і здоров’я за незалежність, за територіальну цілісність, – наголосив Андрій Табалов. – Тому ми повинні пам’ятати нашу історію, повинні розповідати її дітям, щоб вони розповідали своїм дітям — це наш святий обов’язок!