У Кропивницькому припинив роботу дошкільний навчальний заклад: у працівника садочку виявлено COVID-19

36

Черговий етап пом’якшення карантинних заходів у Кропивницькому від 03 червня приніс із собою довгоочікуване відкриття перших восьми  дитячих садочків. А станом на 10 червня у місті запрацювали 38 дошкільних навчальних закладів із 40, які відвідують 1300 дошкільнят, і з кожним днем ця кількість збільшується.

Та через два тижні роботи в обласному центрі довелося припинити роботу дитячого садочку №23 “Супутник” – в одного з працівників закладу виявлено коронавірусну інфекцію. Про це повідомила начальниця управління освіти  міської ради Лариса Костенко.

За інформацією посадовиці, дитячий садочок пропрацював від 09 по 19 червня. За вказаний період дошкільний навчальний заклад відвідало 48 дітей

– Зі слів працівника, що захворів, контактів з дітьми майже не було, оскільки у кожному садочку відпрацьовані схеми руху, відповідно до яких діти контактують тільки зі своїм вихователем та його помічником, – зауважила Лариса Костенко. – Людина контактувала лише з кількома іншими працівниками

Лариса Костенко відзначила, що працівник садочка діяв відповідно до інструкції: після підвищення температури тіла, зателефонував сімейному лікарю, пізніше його було госпіталізовано.

– Наразі заклад закритий на карантин. У суботу, 20 червня, лабораторним центром була проведена дезінфекція всього приміщення. Список всіх працівників і дітей направлений відповідним медичним установам для того, щоб далі відстежувати контакти, – повідомила Лариса Костенко. – Більшість працівників закладу перебувають на самоізоляції, разом з тим визначено коло осіб, які відповідають за життєдіяльність садочка під час карантину. Робота закладу буде відновлена тільки після того, як всі працівники нададуть довідки про негативний результат ПЛР тесту, це буде не раніше, ніж через три тижні.

Також очільниця управління освіти додала, що після виявлення випадку захворювання на COVID-19 працівника дитячого садочка, було проведено нараду з керівниками закладів освіти щодо підвищення рівня контролю за дотримання карантинних заходів у закладах освіти Кропивницького.