На Кіровоградщині хочуть створити ще одну ОТГ

48

Перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін пояснив мешканцям Червоної Кам’янки Олександрійського району, як їм встигнути створити власну громаду.

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської ОДА.

Мешканці села незадоволені новим перспективним планом поділу Кіровоградщини. Згідно з ним, селa Червонa Кaм’янкa, Добронaдіївкa, Щaсливе, Ульянівкa, Зелений Бaрвінок, Куколівкa та Михaйлівкa мaють стaти чaстиною Попельнaстівської ОТГ.

За словами Ігоря Кузьміна, Червонокам’янська сільська рада проігнорувала можливість стати ініціатором створення ОТГ і в результаті не пройшла процедури, визначеної законодавством.

Як пояснив посадовець, перше, що потрібно зробити зараз Червонокам’янській та іншим сільським радам, які мають намір об’єднатися, – затвердити це рішення на сесії і зібрати визначений законом пакет документів.

Тільки коли органи місцевого самоврядування зможуть зібрати всі необхідні документи, ОДА матиме підстави координувати та сприяти їх бажанню об’єднатися на рівні Кабінету Міністрів України та Міністерства розвитку громад і територій. Також підготуємо відповідне звернення до Верховної Ради України”, – сказав Ігор Кузьмін.