Селищу Новому – системна увага міської ради

43

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 13 липня.

Очільник міста звернувся до фінансового управління з вимогою тримати зв’язок із новенським старостою і тамтешнім активом стосовно поточного фінансування. Юридичному управлінню – патронат над усіма правовими процесами, що відбуваються у селищній раді.

– Окремо звертаю увагу стосовно селища Нового. Кожен по вертикалі контролює стан справ. Заїхав туди на обслуговування “Екостайл”, перевірте, чи вчасно і якісно вивозиться сміття, – зазначив Андрій Райкович. – Щоб не вийшло, що місцеве самоврядування там доробляє каденцію і живе своїм життям, а люди своїм. Нове – це мікрорайон міста, і увесь спектр послуг та уваги там повинен від нас бути.

Водночас міський голова доручив своєму профільному заступнику Олександру Вергуну розпочати розробку якісної проєктно-кошторисної документації щодо капітального ремонту вулиці Металургів на території селища Нового. Вона має розроблятися паралельно з Балашівською промзоною.

– Це надважливі стратегічні завдання. Ви ж бачите, на вулиці Металургів палець об палець не вдарили за попередні десятки років. А ямковий ремонт тут нічого не дає. Повинен бути якісно виконаний проєкт і запропонований через інвестиційну програму департаментом економіки до усіх можливих джерел фінансування. У наступному році ми повинні вже мати варіант, як виконати капітальний ремонт вулиці Металургів з тротуарами, зовнішнім освітленням, новим асфальтовим покриттям, зупинками громадського транспорту та станцією підзарядки тролейбусів. Ми зробили низку фундаментальних кроків для подальшого розвитку селища Нового, і це необхідно продовжувати, – акцентував Андрій Райкович.