Перевірили якість виконання ремонтних робіт прибудинкової територій по вулиці Генерала Жадова

140

У суботу, 11 липня, з міськради проінспектували хід ремонтних робіт прибудинкової території по вулиці Генерала Жадова, 21, корпус 2 і 3.

Капітального ремонту внутрішньодворової дороги місцеві чекали понад 20 років. Тендер зривався тричі, але врешті підрядну організацію визначено, і ремонтні роботи вже у розпалі. Важливо, що разом із дорогою буде зроблена і ливнева каналізація, яка має вирішити проблему постійних підтоплень, що виникають після дощів, не тільки у цьому дворі, а й біля найближчого супермаркету АТБ. Це велика проблема для жителів вулиці Жадова.

У дворі передбачався ремонт лише прибудинкової території, включили облаштування ливневої каналізації, асфальтування заїзду до дитячого садочка та контейнерного майданчика для сміття.

У свою чергу, голова ОСББ Тетяна Джулай розповіла, що на загальних зборах мешканці двору прийняли рішення взяти прибудинкову територію у постійне користування: обгородити, поставити відповідні знаки, щоб до двору могли проходити лише мешканці. Також це має вирішити проблему підліткового вандалізму на дитячому та спортивному майданчиках. Необхідні документи мешканці вже подали до міської ради.