Андрій Райкович: у Кропивницькому створені всі умови, щоб юні музиканти могли розкрити свої таланти

71

Якість виконання ремонтних робіт в закладах культури Кропивницькому міський голова Андрій Райкович тримає на особистому контролі. Сьогодні, 23 липня, очільник міста спільно із керівниками управлінь культури і туризму та капітального будівництва міської ради здійснив інспекційну поїздку до музичної школи №1 ім. Г.Г. Нейгауза.

Тут виконано значний обсяг робіт: відповідно до затвердженого проєкту, у будівлі завершена реставрація інтер’єрів з відновленням ліпних елементів, здійснено повну заміну інженерних мереж, вікон і дверей, облаштовано утеплення горища та пожежні виходи. Частково також реконструйована система вентиляції, а в деяких кімнатах встановлені сучасні рекупераційні системи, які підтримуватимуть у класах комфортний мікроклімат. У комплексі із облаштуванням шумоізоляції стін та дверей, це створить максимально зручні умови для юних музикантів у приміщеннях, де тривають заняття – звучать голоси виконавців і музичні інструменти.

За інформацією начальника управління капітального будівництва Сергія Білоконя, станом на сьогодні реставрація будівлі музичної школи завершена на 80%. Продовжуються внутрішні оздоблювальні роботи: влаштування покриття підлоги та фарбування стін.

– Ми відповідально підходимо до виконання капітальних ремонтів на таких важливих для міста об’єктах, як заклади мистецької освіти. Для дітей мають бути створені всі умови, щоб вони мали можливість реалізувати свої таланти, – наголосив Андрій Райкович. – Враховуючи, що музична школа №1 є пам’яткою архітектури, і роботи тут ведуться комплексно, ми відкоригували проєктно-кошторисну документацію і заклали необхідні кошти також на реставрацію фасаду закладу. Якщо робити – то якісно!

Крім реконструкції самої будівлі, заплановано поточний ремонт внутрішнього двору музичної школи. Раніше там були розташовані старі господарські будівлі. Тепер їх демонтували: натомість облаштують квітники, доріжки та лавочки.