У Кропивницькому урочисту реєстрацію шлюбів зможуть проводити в новому Центрі адмінпослуг

367

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав сьогодні, 23 липня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

“Продовжуємо будівництво ключових об’єктів, що мають фінішувати ближчим часом. Серед пріоритетів — ЦНАП. Комплекс готовий вже на 99,99%. Ми практично вдвічі збільшимо кількість надання послуг. Тут буде високий рівень комфорту для людей з особливими потребами”, – зазначив він.

Андрій Райкович також анонсував, що в Центрі надання адміністративних послуг, що незабаром відкриється у капітально відремонтованому колишньому приміщенні Кібернетико-технічного коледжу, буде три в одному – сам центр; галерейне приміщення для художників; концертна зала, яка наразі чекає ремонту.

Четвертий поверх зроблено в стилі приміщення-трансформера, що може використовуватися для різних заходів, у тому числі для урочистих церемоній з реєстрації шлюбу.

” Тут можуть бути урочисті заходи: наприклад реєстрація шлюбів і новонароджених, він може служити як конференц-хол…”, – написав Андрій Райкович. – “Але я все одно вважаю, що це лише перший етап. Далі проєктуємо музейну площу та створимо сучасний молодіжний простір”.

Нагадаємо, що наразі центральний РАЦС міста знаходиться по провулку Декабристів, його приміщення потребує оновлення та ще й знаходиться по сусідству з занедбаною земельною ділянкою та сміттєвим майданчиком.