Кропивницькі першокласники із багатодітних родин безкоштовно отримають свої перші шкільні портфелі

75

У Кропивницькому першокласники з багатодітних сімей, у яких виховується четверо і більше дітей, отримають від міської влади свої перші у житті портфелі з необхідним набором шкільних аксесуарів. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради Кропивницького.

– Відповідно до реалізації заходів Міської програми підтримки сімей на 2018 – 2020 роки, ми запланували вручення шкільних ранців з усіма необхідними канцелярським приладдям, – відзначила заступник начальника управління Катерина Черкасська. –

Наразі у Кропивницькому мешкають 1028 багатодітних сімей, в яких виховується 3394 дитини. До складу багатодітної родини включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах до їх закінчення, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

З питань отримання портфелів просимо звертатися до управління молоді та спорту міської ради Кропивницького за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімната 313. Довідки можна отримати за телефоном: (0522) 35 83 11, 35 83 12 або за електронною адресою: [email protected].