Школярі Кропивницького 01 вересня прийдуть за знаннями до закладів освіти

34

Заклади освіти Кропивницького активно готуються до початку нового навчального року. Зважаючи, що Кіровоградська область входить до «зеленої» зони карантинного режиму, з великою вірогідністю 01 вересня школярі підуть за знаннями до школи і оволодіватимуть ними класичним методом.

За інформацією начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко, спеціальна комісія вже розпочала інспекцію закладів з перевіркою їхньої готовності працювати з дотриманням визначених санітарно – епідеміологічних норм. Сьогодні у школах завершуються ремонтні роботи у приміщеннях, благоустрій територій, одночасно триває закупка антисептиків і миючих засобів та розробляється логістика переміщення учнів коридорами, щоб класи не перетиналися на вході – виході.

– Масковий режим запроваджується під час переміщення територією школи, на уроках маски можна буде знімати, – відзначила Лариса Костенко. – Плануємо зберегти у школах систему безкоштовних сніданків. Звичайно, в умовах карантину їх подаватимуть до класних кімнат, упакованими в одноразовий посуд. Якщо Кропивницький і надалі перебуватиме в «зеленій» зоні, а це залежить найбільше від відповідальності дорослої частини мешканців міста, сподіваємося зберегти гарячі страви для груп продовженого дня.

Для допуску до навчання учням необхідно принести довідки, поки що їх дві: про стан здоров’я і про щеплення. Цей перелік може бути розширеним, якщо відповідне рішення прийме міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

– Раніше в закладах вимагали ще довідку від лікаря про епідеміологічне оточення дитина, – звернула увагу Лариса Костенко. – Сьогодні, з метою отримання об’єктивної інформації, ми проводимо спеціальне опитування за анкетами. Щоб не наражати всіх дітей на небезпеку захворювання, я звертаюся до батьків давати лише правдиві і достовірні відповіді на питання шкільних працівників.

У разі погіршення епідеміологічної ситуації в окремій школі, чи загалом по місту, кожен заклад має запасний варіант переходу на дистанційну освіту. Для цього будуть використані сучасні навчальні платформи, в які адаптовані класний журнал та електронний щоденник