Родину Валіхновських із Кропивницького, в якій народилася четвірня, взяли на квартирний облік

230

Родину Владислава та Анастасії Валіхновських із Кропивницького, в яких нинішнього року народилася четвірня близнючок, узяли на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького.

Про це йдеться у відповідному рішенні виконкому від 25 серпня,  що оприлюднено на офіційному сайті міськради.

Начальник відділу ведення обліку житла Валерій Пількін повідомив, що Владислава як працівника системи Державної служби з питань надзвичайних ситуацій взяли на квартирних облік Управління ДСНС в Кіровоградській області і в позачергову чергу при міськвиконкомі.

Це краще, ніж загальна черга, в якій за даними на лютий нинішнього року стоїть 2611 осіб, але якщо для унікальної родини не зроблять виняток, як це роблять у деяких інших містах України, зокрема у Львові, то шанс отримати квартиру все одно примарний. Адже в позачерговій черзі громадян, які потребують поліпшення житлових умов також зареєстровано не багато не мало – 333 особи.

До слова, міський голова Андрій Райкович зазначав, що для того, аби забезпечити родину Валіхновських житлом, для початку їх потрібно поставити на квартирний облік. Це було в березні.

Проте ще напередодні останнього засідання виконкому, 20 серпня, Анастасія Валіхновська написала у Фейсбуці про те, що вже пів року від міської ради нічого не чути. Тоді як вони з чоловіком продовжують орендувати двокімнатну квартиру на шістьох.

Нагадаємо, що 3 березня у Кропивницькому вперше народилась четверо дівчаток у жінки з Кропивницького на 32-ому тижні за допомогою кесаревого розтину. У породіллі Анастасії Валіхновської це були перші пологи. Чотирьох дівчаток назвали Вікторія, Єлизавета, Діана та Мілослава.

“Це був дуже рідкісний випадок, такі бувають раз на 10 тисяч пологів. Пологи передчасні. Мабуть, найважче було доносити цю вагітність до 32-х тижнів. Під час пологів були свої особливості і складнощі, але ми впорались. Це перша четвірня не тільки в моїй практиці і перинатального центру, а й відділення екстрагенітальної патології вагітності в обласній лікарні, що заснували ще в 1984 році”, – розповіла лікарка, яка приймала пологи, Вікторія Ярошенко.

Вірогідність народження четвірні саме близнюків – взагалі один на тринадцять мільйонів.

 

Також на телеканалі “Інтер” вийшла програма, присвячена “Фантастичній четвірці”. Дивитися повністю можна за посиланням.