Андрій Райкович: місто не матиме майбутнього, якщо не вкладати гроші в освіту

182

Сьогодні, 01 вересня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом з начальником управління молоді та спорту Сергієм Колодяжним та начальником управління освіти Ларисою Костенко проінспектували початок навчального року  в закладах освіти обласного центру.

Цьогоріч у Кропивницькому за парти сіли понад 26 тисяч школярів. Міська рада зробила все можливе, щоб їхнє навчання було безпечним та комфортним. Наприклад, в ЗОШ №3 до початку нового навчального року відкрили сучасний ігровий спортивний майданчик. Його звели і облаштували  коштом міського бюджету. Сьогодні від самого ранку тут вже розпочалися уроки фізичної культури, а міський голова Андрій Райкович з нагоди перших стартів на майданчику вручив школярам нові м’ячі.

Міський голова перевірив підготовку кімнат для першокласників у двох закладах: ЗОШ №3 та ЗОШ № 31. Очільник міста пересвідчився, що найменші школярі вчаться в надзвичайно затишних та комфортних класах.

– Я задоволений тим, що діти вчаться в таких класних, по – справжньому європейський умовах, – зазначив Андрій Райкович. – Освіта завжди займає пріоритетне місце в діяльності міської ради. За п’ять років ми вклали в цю галузь 4,5 мільярди гривень. Я переконаний, що ми не матимемо майбутнього, якщо не вкладати гроші в освіту, в наших дітей. А вони зможуть стати конкурентними тільки тоді, коли у нас буде забезпечене отримання якісної освіти у сучасній українській школі.