Вибори до місцевих рад-2020 будуть найпроблемнішими за всю історію України, – Комітет виборців України (Відео)

128

4 вересня у Києві відбувся брифінг Комітету виборців України на тему “Старт виборчої кампанії: основні проблеми та ризики”. Які є підстави вважати, що вибори 25 жовтня будуть складними та проблематичними, читайте в матеріалі.

Генеральний директор КВУ Олексій Кошель на пресбрифінгу повідомив, що такої кількості проблем, низької якості законодавства та чорного піару не спостерігали в Україні дуже давно.

“Перше, вибори будуть відбуватися в умовах пандемії, а висновки і прогнози головного санітарного лікаря доволі не втішні. Небезпека коронавірусу прямо позначиться на ході та на характеристиці цьогорічних виборів. Ми очікуємо, що будуть використані технології, що вплинуть на явку певних електоральних груп, зокрема на людях похилого віку. По-друге, в умовах пандемії ми очікуємо різке зменшення спостерігачів на дільницях. Наступне, і головне – це розбалансоване виборче законодавство”, – Олексій Кошель, директор КВУ.

 

За словами Кошеля, законодавство містить низку неузгоджень, пробілів та недопрацювань. У голови Комітету виборців України є прогноз, що Україна отримає надзвичайно складний і скандальний процес підрахунку голосів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.  

Раніше ASPI news писало, що Разумков повідомив, як можна провести місцеві вибори в ОРДЛО. Також повідомлялось, що у Офісі Президента відреагували на повідомлення щодо проведення виборів на окупованому РФ Донбасі.