Кіровоградський окружний адмінсуд не задовольнив позов партії “Опозиційна платформа – За життя” до Кропивницької міської ТВК

157

Кіровоградський окружний адміністративний суд не задовольнив позов Кіровоградської регіональної організації політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” до Кропивницької міської територіальної виборчої комісії. Про це Суспільному розповіла координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь. Представники політсили вимагали визнати неправомірним та скасувати постанову про внесення змін до рішення про утворення Подільської та Фортечної районних виборчих комісій.

За словами Зої Лебідь, у позовній заяві представники “Опозиційної платформи – За життя” заявили про порушення виборчого законодавства головою членами комісії. Зокрема, порушили їхні права як суб’єкта подання кандидатур до складу комісії.

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Галина Момот після розгляду справи винесла рішення про відхилення позову, зобов’язавши політсилу сплатити судовий збір – 2102 гривні.