Пасажирський транспорт на День міста у Кропивницькому курсуватиме довше

9

Cьогодні, 14 вересня, під час апаратної наради, міський голова Андрій Райкович звернувся до працівників патрульної поліції з проханням під час святкування Дня міста не просто забезпечити контроль громадського порядку, а виконати посилену охорону всіх об’єктів, де відбуватимуться заходи та буде багато містян.

– Прошу бути максимально уважними і готовими попередити будь-які провокації. Ми разом повинні убезпечити місто від таких небезпек, – висловив переконання міський голова

Андрій Райкович також поставив завдання управлінню транспорту та зв’язку міської ради заздалегідь повідомити кропивничанам, про графіки перекриття автомобільного руху деякими вулицями Кропивницького у зв’язку із проведенням святкових заходів у суботу, 19 вересня.

– Оргкомітет повинен узгодити з поліцією всі ці питання і завчасно проінформувати містян, – акцентував очільник міста. – Також переконливо прошу забезпечити роботу автобусів і тролейбусів КП “Електротранс” та маршрутних таксі таким чином, щоб люди після 22-ї години змогли дістатися в усі, підкреслюю, в усі райони міста.

Ще одне звернення від очільника міста було спрямоване до керівників Кропивницького ВКГ та КП “Теплоенергетик” – у святкові вихідні забезпечити посилені чергові бригади, аби мати змогу оперативно реагувати на будь-які виклики.